Кошик
Немає відгуків, додати
+380503525309
Виробники
Контакти
ДП "КОЛОРАН"
+380503525309Відділ продажу
+380445256567Відділ продажу
Володимир Казакевич, Галина Дмитриевна
УкраїнаКиївпр. Науки 31
+380503525309
Email:m_kazakevich@ukr.net; koloran@email.ua

Магнітопорошковий контроль

Всі матеріали для неруйнівного контролю що виробляє ДП "КОЛОРАН" мають відповідні сертифікати та відповідають ТУ. Продукція постачається в аерозольних балонах або в пластикових ведрах перевізниками по Україні або відгружається зі складу у Києві.


 

у вигляді галереїу вигляді списку

ДП "КОЛОРАН" є єдиним в Україні специалізованим виробником материалів для неруйнівного контролю. 

Дефектоскопічні індикаторні матеріали що використовуються в магнітопорошкової дефектоскопії для виявлення поверхневих і підповерхневих дефектів у виробах з феромагнітних матеріалів.
Поверхня намагніченого вироби покривають індикаторним порошком або суспензією. Над дефектами зі скупчення частинок порошку формується індикаторний малюнок, який візуалізує порушення суцільності матеріалу. Для магнітопорошкового контролю застосовують флуоресцентні, чорні або кольорові індикаторні матеріали. Загальний принцип вибору індикаторного матеріалу заснований на необхідності отримання достатнього контрасту між індикаторним малюнком і поверхнею контрольованого вироби.

Особливості індикаторних матеріалів 

- Висока яскравістьвипромінювання флуоресцентних засобів контролю;
- стабільність властивостей при використанні і тривалому зберіганні;
- зручність застосування цільових випускних форм;
- повна безпека для обслуговуючого персоналу;
- нешкідливість для навколишнього середовища.

Маючи великий досвід у наукових розробках та гнучке виробництво ДП "КОЛОРАН" взмозі вирішити найскладніши питання неруйнівного контролю.

Директор  ДП "КОЛОРАН" Казакевич М.Л. є заступником голови Українського товариства неруйнівного контролю та технічної діагностики (УТ НКТД).